Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Отчёты о рыбалках.
ВСЯК ВОШЕДШИЙ - не ленись, отчитайся пред Домовым народом: где был, что поймал и как тебе это удалось! Народ оценит и прославит твою победу! Ну, а уж если не повезло, то даже из неудачной рыбалки можно сделать полезные выводы!

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.05.2024, 15:14   #21
sps-3281
 
Аватар для sps-3281
 
Реєстрація: 05.05.2011
Звідки Ви: г,Кировоград
Дописи: 213
Сказал(а) спасибо: 481
Поблагодарили 1.128 раз(а) в 92 сообщениях
Цитата:
Допис від taras.. Переглянути допис
Не сваріться)Будь яка спільнота(соцмережі,форуми...),якщо вже має кілька років сформованих традицій,атмосферу,старожилів,- вона практично вічна)).Навіть у найнесприятливіші періоди завжди буде кілька активних дописувачів,які і будуть тримати все на плаву.Тим часом відійдуть одні,з'являться інші,і цей процес безконечний.Умертвити все це може лише адміністрація(заблокувавши активних учасників,ввівши якісь нові ідіотичні правила,працюючи за принципом вибіркової справедливості щодо учасників і т.д.).На щастя,цьому форуму з адміністрацією пощастило!
Блажен ,кто верует. И вам хай щастит!
sps-3281 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2024, 07:54   #22
ValeraYar
 
Аватар для ValeraYar
 
Реєстрація: 23.02.2008
Звідки Ви: Киев.Лесной масив.
Дописи: 696
Images: 6
Сказал(а) спасибо: 4.054
Поблагодарили 1.004 раз(а) в 149 сообщениях
Цитата:
Допис від biba Переглянути допис
По перше. Я дивився телемарофон декілька перших днів війни. Далі я зрозумів, що це шоу клоунів немає ніякого відношення до реальної ситуації.

По друге. Я абсолютно тверезо бачу і думаю. І розумію що з нашим сьогоднішним лідором і його командою війну ми не виграємо (як це не прикро).

По третє. Чому я ниписав попередній допис.
Це не заклик всіх померти, чи перестати жити.
Мені просто руки не піднімаються писати щось про відпочинок (риболовлю) коли я знаю, що цей допис причитають, люди (солдати) які на разі, не мають, не то що можливості рибалити, а й взагалі спокійно поспати.
Я сам примушую своїх дітей старатися жити і отримувати позитив по мксимуму (як нинішниіш реаліях це можливо). Бо іншого життя і часу бути дітьми в них не буде. Час штука безповоротня.

Але мені вже далеко не 20-ть. І якщо Ви нормальна людина, то фільтруйте те що кажете, За ваше (оця "псевдопатріотична" дурня) дуже мяко кажучи неприємно..

На цьому все.

Слава ЗСУ!
Слава Україні!
А ви знаєте що хлопці і в окопах рибу ловлять ,коли є можливість.Риболовля входить в реабіліаційний комплекс засад по відновленню психічного здоров"я військових
ValeraYar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Александр74 (12.06.2024)
Старий Нині, 14:43   #23
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.338
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.898
Поблагодарили 27.016 раз(а) в 7.486 сообщениях
Благодійна Організація «Благодійний фонд «Україна ЦЕ ТИ»
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Шановні друзі! Наші захисники з підрозділу ППО 241 бригади Київської ТРО, де захищає Україну наш побратим - риболов спортсмен Олексій Дудченко, терміново потребують нашої підтримки для ще більш ефективного нічного полювання на ворожі дрони та інші повітряні цілі. Для цього їм необхідний тепловізор.
Так, зараз часи складні, і нам всім важко донатити. Але давайте знайдемо в собі сили і віру в наших героїв, що стоять на передовій. Зміцнення ППО — це прямий захист наших домівок і безпека наших близьких.
Допомога ППО 241
Терміновий збір коштів на тепловізор для підрозділу ППО 241 бригади Київської ТРО. Кожна гривня — це внесок у безпеку наших домівок і захист життя наших близьких
��Ціль: 50 000.00 ₴
��Посилання на банку
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
��Номер картки банки
5375 4112 2117 4142
Не залишайся байдужим! Навіть 50 чи 100 гривень можуть наблизити нас до Перемоги. Кожен внесок важливий. Слава Україні та її Героям!
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:29.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua