Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Доночник > Архив раздела
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив раздела темы, утратившие актуальность

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.08.2008, 09:19   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Post Спортивний фідер

Сформована фідерна секція РСК "Дом Рыбака" у складі:
1 Дидик Андрій (aka Hooligan86)
2 Дубина Анатолій (aka Trolik)
3 Дубчак Антон (aka Toxa007)
4 Ісько Володимир (aka VIsko)


Шановний домовий народ!!! Якщо для Вас "Дом Рыбака" не пустий звук, якщо у Вас є незадоволені спортивні амбіції, якщо Ви любите подорожувати, Якщо Ви відрізняєте петлю Гарднера від вузла Гріннера а фідер від пікера, якщо у Вас багато вільного часу та трошки вільних грошей, в решті решт, якщо Вам приємна компанія компетентних, врівноважених, розсудливих та адекватних людей - професіоналів своєї справи , пам'ятайте - список, наведений вище, може розширюватись Вашими прізвищами!!! і ще



Фідерна секція РСК "Дім Рибака" дякує за допомогу та постійну підтримку торговельні організації

"Balzer-Ukraine"





Плани Київ 2013
Фідерний напрямок. Календарний план змагань (проект).
Чемпіонат Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 40 спортсменsd. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 22-24 серпня 2014 року. Місце проведення - м.Київ, Набережна Дніпра.
Кубок Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 32 спортсмени. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 09-11 травня 2014 року. Місце проведення - м. Київ, Набережна Русанівського каналу.

В графіку можливі зміни.

Плани Україна 2014

Цитата:
- Кубок України 6-8 червня, Вишгород.
- 1 етап Чемпіонату України 18-20 липня, Орельська дамба, Дніпропетровська обл.
- 2 этап Чемпіонату України 5-7 вересня Тернопіль, гребний канал.


[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Востаннє редагував Trolik: 29.10.2018 о 23:03. Причина: внесено зміни в календарний план
Trolik зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
DimonDSV (24.12.2013), nemec6969 (13.03.2015), Nycolas (15.06.2015), YuraHanter (17.02.2015)
Старий 30.12.2008, 14:15   #361
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від romeo(donetsk) Переглянути допис
А я всегда был за тандем ! Кто меня знает подтвердят !

Ну если у нас все так плохо и судей нет и пенку не запретишь то будем мы ....... месить еще лет 10 !!! Грустно !
З початком сезону відкритої води запрошую на тренування нашого РСК на Набережній. Згоден скласти з Вами тандем, якщо не привезете напарника. Ми це вже проходили зі Ігорем Свиридом і дійшли висновку - тандем на течії річ небезпечна, неефективна і неможлива.
З приводу пінки я нічого не казав, її якраз відсудити просто. ПВА рис - неможливо. І ще багато чого...
Забезпечення суддівства - дійсно проблема. Скільки в Донецьку суддів з риболовного спорту, які мають офіційні посвідчення?? А якщо ЧУ-10 буде проводитись у Вас - як ви забезпечите якісне суддівство??
Зрозумійте одне - я не критикую і не задовбую питаннями, на які Ви наразі не маєте відповіді. Просто треба готуватись вже зараз до ЧУ-09 та КУ-09. А ми не маємо ні чітких Правил ні методів їх контролю. Те, що опубліковане на сайті ФРСУ Правилами не є - вони неповні і, до речі, в них немає цілого ряду заборон, котрі вже узаконені рішеннями ФРСУ. Я хочу сказати, що всі спортсмени можуть зіткнутись з несподіваними змінами в Правилах - а це не припустимо. Заборона на використання піни була прийнята за добу до старту ЧУ-06!!! Хто від цього виграв чи програв - проаналізуйте протоколи... Тому я "за!" обговорення Правил, їх прийняття до початку сезону з урахуванням побажань спортсменів. І жодних змін протягом сезону!!!
Trolik зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 15:56   #362
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Хочу поправити Троліка, піну на ЧУ-2006 було дозволено на офіційному тренуванні і на самих змаганнях теж. Заборонили її не за добу, а на жеребкуванні в перший день змагань.
Тепер хочу вгамувати ваші бурні обговорення щодо тандему. Як вияснилось, то на ЧУ-2009 дійсно буде команда в складі чотирьох чоловік, тільки не тандем, а чотири зони, тобто як в поплавку. можлтво такий варіант не отримає ніщивної критики зі сторони SergioFD, чи може такий варіант запатентований поплавочниками?
Це зроблено для того, щоб більша кількість хороших спортсменів могла прийняти участь в змаганнях високого рівня. Не секрет, що на сьогоднішній день не всі обл. приймають участь в ЧУ, не у всіх створені ФРС, тому і такий формат.Тобто робиться все для популяризації, масовості фідерного спорту. Думаю на сьогоднішній день це досить актуально. ЛІЧКА БУДЕ!!!!
І ще шановний Тролік, на рахунок тандему на течії я такого не говорив, так складно, але ловити можна. ОТ ЦЕ МІЙ ВИСНОВОК!!!!!!!!
AXIC зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 16:46   #363
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Тобто робиться все для популяризації, масовості фідерного спорту.
Ви це серйозно?????
Я почитав тут на форумі питання людей досвідчених у спорті. Людей, котрі "варяться" у цьому не один рік. Що виходить:

Незрозумілий календар;
Незрозумілі умови проведення;
Незрозумілі правила;
Незрозуілий керівник фідерного напрямку у ФРСУ, з яким неможливо вийти на контакт.

Це називається "все для популяризації"????

Це називається безсистемністю і неорганізованістю. А простіше кажучи, - гармидером.

Все - ІМХО.
VIVA зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 16:54   #364
ИНЕ
 
Аватар для ИНЕ
 
Реєстрація: 06.08.2006
Звідки Ви: Донецк+Киев+Москва
Дописи: 5.064
Сказал(а) спасибо: 1.070
Поблагодарили 2.691 раз(а) в 1.133 сообщениях
Цитата:
Допис від VIVA Переглянути допис
От і весь камінь спотикання у цій дискусії. Були б ЧІТКІ правила, був би повний порядок.

Ось тут цікавий момент я знайшов. Дискусія з приводу протяжок, які заборонені, але не для всіх...
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Любопытная дискусия... Мне лично близки рассуждению Юрия К.
ИНЕ зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 17:22   #365
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Хочу поправити Троліка, піну на ЧУ-2006 було дозволено на офіційному тренуванні і на самих змаганнях теж. Заборонили її не за добу, а на жеребкуванні в перший день змагань.
Тепер хочу вгамувати ваші бурні обговорення щодо тандему. Як вияснилось, то на ЧУ-2009 дійсно буде команда в складі чотирьох чоловік, тільки не тандем, а чотири зони, тобто як в поплавку. можлтво такий варіант не отримає ніщивної критики зі сторони SergioFD, чи може такий варіант запатентований поплавочниками?
Це зроблено для того, щоб більша кількість хороших спортсменів могла прийняти участь в змаганнях високого рівня. Не секрет, що на сьогоднішній день не всі обл. приймають участь в ЧУ, не у всіх створені ФРС, тому і такий формат.Тобто робиться все для популяризації, масовості фідерного спорту. Думаю на сьогоднішній день це досить актуально. ЛІЧКА БУДЕ!!!!
І ще шановний Тролік, на рахунок тандему на течії я такого не говорив, так складно, але ловити можна. ОТ ЦЕ МІЙ ВИСНОВОК!!!!!!!!
Ну вот уже конкретика какая-то !!! Да здраствует поплавок В любом случае ждите на ЧУ2009 и КУ2009 ! Буду играть по любым правилам !

Единственная просьба чтобы те кто может повлияли на то чтобы хотя бы в марте уже были известны правила точные и неизменные по которым будем играть в 2009 году чтобы по ходу дела не перестраивать состав команды тактику и т.д.
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 17:38   #366
diyad
 
Реєстрація: 23.05.2008
Звідки Ви: м. Івано-Франківськ ІФФРС
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 10 раз(а) в 3 сообщениях
Доброго вечора, Форум! Бачу, з мого останнього візиту, тема фідерного спорту нарешті знайшла своїх читачів і в столиці. Про формат майбутнього ЧУ і КУ говорилось давно, і незрозуміло звідки взялась інформація про тандем. Все буде в традиційному форматі, тільки збільшено кількісний склад команд. Представництво регіонів на 2009 рік: чемпіони і срібні призери 2008 мають право виставити додатково +2 команди, області, занявші 3,4 місця плюс одна команда.
Загально кількість команд від регіону - не більше трьох. Аналогічний формат прийнятий і в інших видах риболовного спорту (крім поплавка).
З повагою, Ігор Дутчак. Чекаю Ваших запитань.
diyad зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 18:05   #367
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від diyad Переглянути допис
Доброго вечора, Форум! Бачу, з мого останнього візиту, тема фідерного спорту нарешті знайшла своїх читачів і в столиці. Про формат майбутнього ЧУ і КУ говорилось давно, і незрозуміло звідки взялась інформація про тандем. Все буде в традиційному форматі, тільки збільшено кількісний склад команд. Представництво регіонів на 2009 рік: чемпіони і срібні призери 2008 мають право виставити додатково +2 команди, області, занявші 3,4 місця плюс одна команда.
Загально кількість команд від регіону - не більше трьох. Аналогічний формат прийнятий і в інших видах риболовного спорту (крім поплавка).
З повагою, Ігор Дутчак. Чекаю Ваших запитань.
Доброго вечора, пане Ігор!

Ось тут інфа про тандем з посиланням на Вас:
http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost....&postcount=448
http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost....&postcount=454

Ну і запитання:
скажіть, будь-ласка, де можна озайомитися із офіційною (затвердженою, котра уже не матиме змін) інформацією про календар змагань із фідерного спорту, умови проведення цих змагань і їх правила?
VIVA зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 18:06   #368
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 diyad

Ну що ж, Вітаємо на форумі!!!
А якщо вже напросились , то зразу декілька питань:
1. Коли буде підготована нова редакція Правил фідерного лову?
2. Ваша аргументація заборони на боковий квівертип?
3. Як все-таки трактується заборона на поп-ап? Це суцільна заборона на підняття насадки чи заборона використання на гачку штучних матеріалів з позитивною плавучістю?
4. Чи ФРСУ планує сертифікувати ряд різновидів насадок, щодо яких можливі спірні трактування (повітряний рис та перловка, штучний опариш та мотиль, виготовлені з натуральних компонентів, тощо) чи по кожному окремому випадку їх використання будуть гарячі баталії після змагань?
5. Проблема підджиговки буде вирішена жорсткими формулюваннями в Правилах, чи все-таки її дозволять?
6. Волосяний монтаж дозволено чи заборонено?
7. Ін-лайн годівнички дозволено чи заборонено?
8. Вайлд-кард для Києва, як організатора ЧУ-09 буде таким же, як і для Одеси на ЧУ-08 чи якісь інші варіанти?
Шановний Ігоре Ярославовичу. Коли Ваша ласка, ми хотіли б теж приймати участь не тільки в обговоренні нюансів Правил, але і в самому процесі їх прийняття. Технічні можливості форуму дозволяють проводити відкриті і закриті головування щодо тих чи інших положень Правил. В подальшому результати голосування по окремим питанням можна розглядати як побажання спортсменів до ФРСУ по формулюванню запропонованих питань.
П.С. Відповіді на деякі питання мені вже відомі, але прошу Вас власноруч зробити їх надбанням загалу.
З повагою, Анатолій.М.Дубина.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 18:11   #369
Taurus
 
Аватар для Taurus
 
Реєстрація: 25.05.2008
Звідки Ви: г. Киев ПП "КРЕО-Енергия"
Дописи: 66
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 54 раз(а) в 11 сообщениях
Вітаю Ігоре Ярославович Вас на форумі ДР . Вибачте, що повторюсь для Вас, адже ці питання я задавав Вам на сайті ІФФРС. Викладить будьласка відповіді на цьому форумі, думаю багатом буде цікаво їх прочитати (а може хтось щось доповнить). Одже:

Я думаю, що область, яка висуває одну команду фідерменів недосить високого спортивного рівня (фідерний спорт в ній слаборозвинений) має дуже невеликі шанси зайняти призове місце в боротьбі з трьома командами висококваліфікованих фідерменів області, в якій фідерний спорт знаходиться на більш високому рівні. Можливо краще зробити навпаки - останній "10-ці" або "5-ці" дати, як кажуть "фору" - дві чи три команди від області. Це збільшить "приток" нових людей з областей, де фідер, як спорт, слаборозвинений. Відповідно, в областях, де багато сильних команд боротьба за участь на ЧУ на обласних відбіркових змаганнях буде більш "жорсткою", відповідно якіснішою, адже їхати доведеться тільки одній команді. А взагалі, я (і не тільки я) за рівну кількість команд від усіх областей (по одній, або дві, або три наприклад) незалежно від того, як вона виступила на минулих змаганнях.

Стосовно кількості чоловік в команді: - В майбутньому нам (українцям) прийдеться захищати національні кольори на кубках або чемпіонатах різного рівня (чемпіонат світу, кубок СНД або щось подібне). В кожній країні схожі правила проведення фідерних змагань, але різниця все ж таки існує. Це, до прикладу, порядок жеребкування (пам`ятаємо міжнародні змагання 2008р.), кількість учасників в команді (Росія, Білорусія мають по 2 чол. в команді) та можливо інші відмінності. Чи є в планах ФРСУ прийняти участь (а можливо і організувати) у зборах на рівні держав, для вирішення питань подібного роду ???

Дякую.
Taurus зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 18:21   #370
ИНЕ
 
Аватар для ИНЕ
 
Реєстрація: 06.08.2006
Звідки Ви: Донецк+Киев+Москва
Дописи: 5.064
Сказал(а) спасибо: 1.070
Поблагодарили 2.691 раз(а) в 1.133 сообщениях
Цитата:
Допис від Taurus Переглянути допис
Вітаю Ігоре Ярославович Вас на форумі ДР . Вибачте, що повторюсь для Вас, адже ці питання я задавав Вам на сайті ІФФРС. Викладить будьласка відповіді на цьому форумі, думаю багатом буде цікаво їх прочитати (а може хтось щось доповнить). Одже:

Я думаю, що область, яка висуває одну команду фідерменів недосить високого спортивного рівня (фідерний спорт в ній слаборозвинений) має дуже невеликі шанси зайняти призове місце в боротьбі з трьома командами висококваліфікованих фідерменів області, в якій фідерний спорт знаходиться на більш високому рівні. Можливо краще зробити навпаки - останній "10-ці" або "5-ці" дати, як кажуть "фору" - дві чи три команди від області. Це збільшить "приток" нових людей з областей, де фідер, як спорт, слаборозвинений. Відповідно, в областях, де багато сильних команд боротьба за участь на ЧУ на обласних відбіркових змаганнях буде більш "жорсткою", відповідно якіснішою, адже їхати доведеться тільки одній команді. А взагалі, я (і не тільки я) за рівну кількість команд від усіх областей (по одній, або дві, або три наприклад) незалежно від того, як вона виступила на минулих змаганнях.

Стосовно кількості чоловік в команді: - В майбутньому нам (українцям) прийдеться захищати національні кольори на кубках або чемпіонатах різного рівня (чемпіонат світу, кубок СНД або щось подібне). В кожній країні схожі правила проведення фідерних змагань, але різниця все ж таки існує. Це, до прикладу, порядок жеребкування (пам`ятаємо міжнародні змагання 2008р.), кількість учасників в команді (Росія, Білорусія мають по 2 чол. в команді) та можливо інші відмінності. Чи є в планах ФРСУ прийняти участь (а можливо і організувати) у зборах на рівні держав, для вирішення питань подібного роду ???

Дякую.

Если татарин или узбек в сборную не возьмут ?
ИНЕ зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 19:18   #371
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Цитата:
Допис від ИНЕ Переглянути допис
Если татарин или узбек в сборную не возьмут ?
в контексті - ГРОМАДЯНИНУ України... за ворожнечу на національному грунті - БАН... Ви все зрозуміли, Шановний

Имелось в виду ГРАЖДАНИН Украины... за нарушение правил (в том числе на национальной почве) - возможен БАН... Надеюсь, вопрос исчерпан?

PS До речі до уваги всіх форумчан:

Цитата:
15. При цитировании крупных сообщений, удаляйте лишний текст, оставляя пару фраз для смысла, не засоряйте общалку буквами
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 21:40   #372
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Это ссылка на муссируемую тему "ПВА" риса. Почитайте, прежде чем спорить о натуральном или нет происхождении данного продукта.
Это не стёб.... возможно это пригодицца при написании правил.
За наданим посиланням жодної згадки про ПВА-рис не знайшов
Trolik зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 21:56   #373
diyad
 
Реєстрація: 23.05.2008
Звідки Ви: м. Івано-Франківськ ІФФРС
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 10 раз(а) в 3 сообщениях
Дякую за запитання. Відповідаю, але поки що коротко.
Правила змагань з фідерного лову прийняті в травні 2008 року (завтра викладу). До прийняття обговорення велось на вінницькому і франківському форумах. Приймалось Президіумом ФРСУ, в склад якої входять не тільки функціонери, як дехто вважає. Чи потрібна нова редакція? Вирішимо! Щодо бокового квівертипу, то питання не піднімалось (Твоя вина Анатолій).
Оснастка поп-ап не є забороненою. Обмежується використання штучних насадок. Нічого не сказано і про підджиговку із-за неможливості контролю.
Волосяний монтаж заборонено з метою виключення самопідсікання риби. Годівниця, як по формі, так і по величині не регламентується.
Тільки одне вудилище в воді (маркерне воно чи фідерне). Прикормлення можливе ручне і з допомогою рогатки, але величина шара обмежена ( той який Ви зможете зліпити однією рукою)
Щодо кількості команд-рішення приймалось не конкретно для фідерного спорту. 2008 рік-останній в плані вайл-карду для організаторів.І склад команди в 4 чоловіка більш обєктивно визначить силу команди. Чому областям-призерам додаткова квота? Думаю, тут все зрозуміло. Всі найсильніші спортсмени повинні мати можливість брати участь в рейтингових змаганнях-інакше нас чекає абсурд .
Вибачте за дещо сумбурну відповідь, брак часу. До завтра.
diyad зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 23:40   #374
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Хотілось би знати яким чином судді будуть оприділяти чи то повітряний (воздушний ) рис, чи то штучний продукт. Можливо метододом вкусового обонянія? А якщо він перемішаний з опаришом?СМАЧНОГО ШАНОВНІ!!!!!!!
Короче, п .......ти можна безперестанку! Шановні фідермени, давайте вирішувати спори на полях сраженія, давайте доказувати свої профі на змаганнях а не тут, на Україні кажуть " П .......ти не мішки носити".
Якось один чоловік мені сказав, (гловноє поприсутствовать и попиариться). Не називаю його імені, його тут(на сайті) дуже багато. В збройних силах говорили, що " солдат должен стойко перекносить все тягости и лишения воинской службы". Тому і ми (фідеристи) повинні не спорити а приймати участь в змаганнях по тим правилам які ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!.
Змінювати їх -ТАК!!!! Але давайте робити це походу.
Зимою нєхрєн робити і всі поринають в дискусії, і я тоже. А смисл???
Короче, давайте краще будем готуватись до сезону 2009, показувати свою майстерність на змаганнях. Тому краще давайте ділитись своїми знаннями і досвідом в техніці і тактиці, чим спорити про те, що не так важно.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 31.12.2008, 00:38   #375
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Тому і ми (фідеристи) повинні не спорити а приймати участь в змаганнях по тим правилам які ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!.
Змінювати їх -ТАК!!!! Але давайте робити це походу.
Ви не ображайтесь, але навіть з Вашого посту виглядає так, що правила - недосконалі (враховуючи Вашу готовність їх змінювати).

А змінювати правила походу...

Один мій знайомий старий і хитрий єврей, коли в нас виникли певні спільні інтереси, казав: "Прежде, чем вместе сесть в лодку, я хотел бы обо всем договориться на берегу". Йому так спокійніше було
VIVA зараз поза форумом  
Старий 31.12.2008, 00:57   #376
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Що ще хотілось сказати. На франківському сайті ми довго і нудно обговорювали правила проведення змагань по фідеру. Висновок один, завжди будуть ті, кого ці правила не влаштовують. Як кажуть в народі:" На хитру жопу є х.. з винтом, на х... з винтом є жопа з лабіринтом..." Що я мав на увазі - скільки не мудруй з правилами а незадоволені будуть. Критикувати простіше чим щось творити.І як правило кричать ті, яким це не так і важливо.
Волос, боковий квівертіп, поп-ап, пєнка, протяжка і т.д. - покищо це нескінчені спори в правилах. Ми, (ІФФРС), якось довго і нудно це обговорювали і висловлювали своє бачення цієї проблеми, а саме -ДОЗВОЛИТИ ВСЕ!!! Тобто чим менше заборон, тим менше зловживань.Але не нам творити правила. Ми це пройшли і погодились з тим, що будемо виступати по тим правилам які є.Краще доказувати щось в бою, поки що нам це вдається.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 31.12.2008, 01:07   #377
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від VIVA Переглянути допис
Ви не ображайтесь, але навіть з Вашого посту виглядає так, що правила - недосконалі (враховуючи Вашу готовність їх змінювати).

А змінювати правила походу...

Один мій знайомий старий і хитрий єврей, коли в нас виникли певні спільні інтереси, казав: "Прежде, чем вместе сесть в лодку, я хотел бы обо всем договориться на берегу". Йому так спокійніше було
Мені лічно, як мінімум, 30 відсотків правил є бажання змінити. І ці зміни тільки на краще. Біда в тому, що правила в фідері творять або поплавочники, або спінінгісти, або не перші, не другі і не треті, а ті ??? сам незнаю хто. Деколи диву даєшся, хто і чому прийняв те чи інше правило.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 31.12.2008, 01:23   #378
ИНЕ
 
Аватар для ИНЕ
 
Реєстрація: 06.08.2006
Звідки Ви: Донецк+Киев+Москва
Дописи: 5.064
Сказал(а) спасибо: 1.070
Поблагодарили 2.691 раз(а) в 1.133 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Що ще хотілось сказати. На франківському сайті ми довго і нудно обговорювали правила проведення змагань по фідеру. Висновок один, завжди будуть ті, кого ці правила не влаштовують. Як кажуть в народі:" На хитру жопу є х.. з винтом, на х... з винтом є жопа з лабіринтом..." Що я мав на увазі - скільки не мудруй з правилами а незадоволені будуть. Критикувати простіше чим щось творити.І як правило кричать ті, яким це не так і важливо.
Волос, боковий квівертіп, поп-ап, пєнка, протяжка і т.д. - покищо це нескінчені спори в правилах. Ми, (ІФФРС), якось довго і нудно це обговорювали і висловлювали своє бачення цієї проблеми, а саме -ДОЗВОЛИТИ ВСЕ!!! Тобто чим менше заборон, тим менше зловживань.Але не нам творити правила. Ми це пройшли і погодились з тим, що будемо виступати по тим правилам які є.Краще доказувати щось в бою, поки що нам це вдається.

Очень правильный подход,как по мне.
ИНЕ зараз поза форумом  
Старий 31.12.2008, 01:25   #379
ИНЕ
 
Аватар для ИНЕ
 
Реєстрація: 06.08.2006
Звідки Ви: Донецк+Киев+Москва
Дописи: 5.064
Сказал(а) спасибо: 1.070
Поблагодарили 2.691 раз(а) в 1.133 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Мені лічно, як мінімум, 30 відсотків правил є бажання змінити. І ці зміни тільки на краще. Біда в тому, що правила в фідері творять або поплавочники, або спінінгісти, або не перші, не другі і не треті, а ті ??? сам незнаю хто. Деколи диву даєшся, хто і чому прийняв те чи інше правило.
100%...
ИНЕ зараз поза форумом  
Старий 31.12.2008, 01:43   #380
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Мені лічно, як мінімум, 30 відсотків правил є бажання змінити. І ці зміни тільки на краще. Біда в тому, що правила в фідері творять або поплавочники, або спінінгісти, або не перші, не другі і не треті, а ті ??? сам незнаю хто. Деколи диву даєшся, хто і чому прийняв те чи інше правило.
А почему тогда не обсудить эти 30% и не поменять ?
Вы - представитель Ивано-Франковской федерации. Самой мощной, в данный момент, в направлении фидер в Украине.
Насколько я знаю, в ФРСУ сейчас демократия и можно обсуждать и вносить изменения в правила.
Просто в ФРСУ, видимо, никто не относится к фидеру , как к дисциплине.
Четких международных правил, как в поплавке нет.
Но фидер же есть!
TUR зараз поза форумом  
 

Мітки
спортивна ловля на фідер, спортивная ловля на фидер, фидер, фідер




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:14.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua