Перегляд одного допису
Старий 30.04.2013, 16:33   #1822
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Осокорки
Дописи: 5.694
Blog Entries: 1
Дякував: 11.702
Дякували 11.448 раз(и) в 2.278 повідомленнях
А я помоему нашел шнур – "золотую середину" HG PE EGI
zbb зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
We$t (04.05.2013)