Тема
:
ДЖИГ-МАСТЕР: тактика, техника, приманки
Перегляд одного допису
16.10.2007, 16:01
#
525
RYUCHA
Реєстрація: 08.10.2006
Звідки Ви: г.Киев, Харьковский м-в
Дописи: 1.513
Дякував: 1.684
Дякували 2.258 раз(и) в 338 повідомленнях
Так! В интернете, рыбу не поймать, погода хорошая, пошел я джиговать!
RYUCHA
Подивитись профіль
Знайти дописи від RYUCHA