02.07.2011, 02:01
|
#831
|
|
Модератор
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ
Дописи: 11.900
Дякував: 10.051
Дякували 16.443 раз(и) в 5.302 повідомленнях
|
Цитата:
Допис від Master-x
Поймать то можно и на швабру, а как же кайф от хорошего инструмента в руках 
|
каждому своё
|
|
|