Тема
:
СНАСТИ: Удилища, катушки 2011-2012 год
Перегляд одного допису
01.07.2011, 20:16
#
823
KLM
Реєстрація: 10.04.2006
Звідки Ви: Киев, Оболонь
Дописи: 2.617
Дякував: 329
Дякували 3.237 раз(и) в 1.051 повідомленнях
Правильный сибас род форева!
Пользователь сказал cпасибо:
Serhii Kv
(04.07.2011)
KLM
Подивитись профіль
Відвідати домашню сторінку KLM
Знайти дописи від KLM