Цитата:
Допис від Konstant
Если Вы знаете, живая рыба плывет против течения и по определению в турбины попасть не может. А теперь наложите сюда информацию от экологов о возможном загрязнении Днепровской воды и прочитав эту инфу между строк, пообщавшись со знающими людьми и просто глянув на воду - делайте выводы.
В отличие от спецов из параллельного сайта ссылки не источники информации не даю 
|
не знаете что ее каждый год бьет? что там на гЕС нету рыбозащиты, и что периодическии рыбу в турбину затаскивает?
Звернення стосовно розповсюдження неправдивої інформації
Звернення до ЗМІ України та столиці, керівництва ВАТ «АК «Київводоканал», жителів м. Києва
16 лютого Прес-служба ВАТ «АК «Київводоканал» поширила за допомогою ЗМІ неправдиву
інформацію стосовно виникнення «
надзвичайної екологічної ситуації, що склалася в річках Дніпро та Десна, які є основними джерелами питного водопостачання м. Києва». Основна ідея цього звернення містить твердження, які не відповідають дійсності, а саме: «…
вже спостерігається масове вимирання риб у річищах Дніпра та Десни вище київського водозабору», «…
на сьогоднішній день жодних кроків та попередження екологічного лиха не було вчинено. По суті, втрачено час на порятунок риби».
По-перше, ні екологічними службами, ні спеціалістами рибоохорони на сьогоднішній день не зафіксовано жодних явищ масового вимирання риби вище київського водозабору. Врешті річище Десни знаходиться нижче греблі Київської ГЕС, крім того рівень розчинного кисню у воді там в межах норми.
По-друге, ще 4 лютого 2010 року при Київдержрибоохороні було створено Оперативний Штаб по боротьбі з задухою на КВХ, який почав координувати заходи для запобігання можливого екологічного лиха. За два тижні було проведено десятки заходів по боротьбі з задухою, залучено сотні людей, десятки одиниць спецтехніки. Над вирішенням цієї проблеми щодня працюють спеціалісти Держрибоохорони у Києві та Київській області, Міністерства надзвичайних ситуацій, риболовні громадські організації та об’єднання, риболови-аматори та представники комерційних риболовних підприємств. У кризі вирубуються тисячі ополонок та лунок, які оснащуються очеретом, працюють спеціальні мотопомпи та компресорні установки, які за допомогою перекачки води збагачують воду киснем.
На минулому тижні (з 9 лютого), як результат роботи представників Оперативного штабу у рамках Міжвідомчої комісії при Держводгоспі по встановленню режимів роботи дніпровських водосховищ, на Київській ГЕС було введено спеціальний коливальний графік забору води з Київського водосховища. Ця технологія і досі допомагає деформувати кригу за рахунок підняття криги рівнем води, створюючи тріщини та надаючи можливість їй збагатиться киснем. Окрім того, від імені членів вищезгаданої Міжвідомчої комісії, готується звернення на адресу Кабінету Міністрів, з проханням сприяти виділенню коштів зі спеціальних фондів для застосування криголаму.
Інформація про вищезазначені заходи, протягом останніх двох тижнів, практично щодня висвітлювалась усіма провідними засобами масової інформації: телеканалами «Інтер», «1+1», «СТБ», ICTV, «1 Національний», СИТИ, «5 канал», «24», НТН, «Київ», на радіо та у друкованій пресі, та на офіційному сайті Держрибоохорони у Києві та Київській області
http://ryboohorona.kiev.ua.
Некомпетентність представників «Київводоканалу» та їх голослівні твердження, призвели до паніки та виникнення передчасних негативних настроїв у жителів столиці, які й без того стурбовані можливими проблемами з настанням цьогорічної весняної повені. Просимо представників ЗМІ довести до відома киян та гостей міста, об’єктивну інформацію про сучасний стан по боротьбі з задухою на КВХ, а керівництво ВАТ «АК «Київводоканал» – негайно спростувати раніше надану некоректну інформацію.
Тихолаз Ігор, керівник Оперативного Штабу Київдержрибоохорони по боротьбі з задухою на КВХ
(067) 322-90-04