Цитата:
Допис від Olex
1. Я пояснив для VVP сенс того, що написав zbb
2. Іхтіологи вважають, що навіть в великих водоймах існують дві форми окуня: дрібний тугорослий прибрежний і великий глибинний. Основну масу окуня в водоймі складає перший, другого значно менше. Тугорослий окунь ніколи не виростає до якихось значних розмірів. Виходячи з цього і є думка, що тугорослого окуня треба ловити і забирати з водойми, а великого треба берегти.
|
Майже так, але не зовсім, іхтіологі поділяють окунів на три типи, тугорослих - середніх і глибинних, але спадковість тут ні до чого.
Все вирішують перші дні та навіть години життя личінок. Якщо ікра була відкладена на плямі із гарною кормовою базою, новонароджені лічинки добре харчуються, швідко ростуть та вже на перших тижнях життя починають жерти малька пліток і плоскирок, стрімко набирають вагу і становляться отими кілушними горбачамі. Ті кому не пощастило із батьківщіною, стають тугорослими травянковими матросами і далі харчуючись переважно безхребетними.
А написав що таких треба відпускати, бо ловити таких - це справжній кайф, а забираючи їх людина в майбутньому себе його позбавляе.
Або просто заздрю )