Серпневе сонечко не дає комфортно провести день на рибалці, заганяючи таких метеолабільних рибаци як я наприклад, в строго визначені рамки - з світанку і до 9.00... Але і цього часу достатньо для того, щоб очистити чакри

від різної фігні і цілком віддатися улюбленому хобі.
Полум'яніючий схід сонця веде до вже перевірених рибних місць, і десь там, за стіною метрової кропиви і в'юнку, бобровими норами і поваленими деревами тихо несе свої води загублена річка. Чоботи на ноги і вперед.
Лобатий мовчав - вода впала до просто таки #цемерзость рівня, напевно втік в більш глибокі місця. На обертальні мікроблешні українського виробника почали прокльовувати перші піпісячно-мізинчиково-пальчикові окунці, які відразу ж топилися з сором'язливим почуттям "избиения детей".
З під коряжки для розбавлення улова) і в якості бонуса був дістаний щукошнурок, голодний-преголодний, але, благо, зачепився трійником за верхню щелепу, що дозволило без шкоди для здоров'я і життя дістати останній і відправити доростати.
Форсуючи річку вниз по течії, натрапив на боброву загату, де течія промила невелику ямку, і в якій де-юре має жити і комфортно почувати водяна іхтіоживность. Залізо не спрацювало, ставлю 2-х дюймовий силікон латвійського виробника і.... не прогадав з кулінарними вподобаннями рибоїда на сьогодні. Ревізія цього місця принесла більше десятка різноманітно-різнокаліберних смугастих, найбільший з яких потягнув десь до 200 грам, що для доколінної річки, вважаю, доволі таки непогано.
Куні звели собі кубло прямо на межі загати і активно атакували приманку.
Після того, як з черговою клевакою був знятий з гачка силікон, кльов перестав, бо окуні категорично відмовлялись звертати увагу на інші види, форми і кольори силікону, а "вловистий" був тільки в одному екземплярі.
Відео, як шалені окуні малої річки напевно ніколи ще не бачили такого смачного силікону

під катом
На наступних десятках метрів річки прокльовував ще мілкоокунь, проте річка здивувала знову - проводка невеликого воблера японського виробника між двома напівзатопленими стовбурами принесла 150гр наносудачка - і судаки тут водяться))).
Річка, хоч і невеличка, але багата на іхтіофауну - аналізуючи всі виїзди -
1,
2 і третій вище, в ній є практично всі найпоширеніші види хижака (сома тільки не було) і практично всі представники "білого" хижака. Може тому, що природа тут віддана сама собі і живе тільки по своїм законам. А могло так бути на всіх водоймах України....
Будьте відповідальними,
бережіть природу!