Всім привіт. Тільки-но повернувся з кримських окупованих територій. Проводив відпустку в Балаклаві, тому мав змогу вивчити ази рибалки в солоній воді.

Судячи з результатів, риба рухається в залежності від погодних умов, тобто на її положення впливають прибережне хвилювання.
В бухті народ ловить смариду, розміром в 7-8 см, на креветку. Незрозуміло нащо. Мене такі результати не задовольнили, тому ловив у відкритому морі з берега, смарида куди більша, інколи попадався ласкирь та зеленухи.
Використовував для рибалки Фаворитівський Синапс до 16 г з шнурком в 0,1 мм. Рибу більше тягне до великих підводних валунів, що приводить до значного полегшення коробки із свинцем. Тому краще пелагічний джиг, а не донний.
Риба значно сильніша за прісноводну, що дуже здивувало, - маленька смарида тягне як окунь на долоню, а на долоню – як добрячий горбатий.
Основною ж рибою, за якою їхав, була скорпена. Взявши малих розмірів силікон, я сильно провтикав, ротяка в цих риб на 4 предатор. Хоча непогано я відловився на 3-дюймові Сексі Імпакт та Свінг Імпакт. Особливо солідно по йоржах вистрелив Джакалівський Пеке Пеке в 2-х дюймах, ймовірно через фосфоресценцію. Скорпена - сильний суперник, опір такий, що аж палка тріщить, в основному через велику площу грудних плавників, хоча в метрах 10-ти від берега риба вмикає форсаж і працює всім тілом, шукаючи де б заховатися

.
Ось такий вийшов перший урок солтвотер смол гейма в мене. Шкода що не знайшов з берега луфаря та саргана, які на тамтешніх ринках мають космічну ціну – 500 та 450 м.р. відповідно

.