Тема
:
LINE-оведение: шнуры, лески, поводки, узлы
Перегляд одного допису
21.03.2014, 13:23
#
3046
zbb
mista ryba lowa
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Осокорки
Дописи: 5.694
Blog Entries:
1
Дякував: 11.702
Дякували 11.448 раз(и) в 2.278 повідомленнях
Я бы вообще для такой ловли 0.6 взял
раз на то пошло
Пользователь сказал cпасибо:
evm
(07.05.2014)
zbb
Подивитись профіль
Знайти дописи від zbb
View Blog